Határtalanul - HAT-19-01-1086

A csoport 100%-ban sajátos nevelési igényű gyerekekből áll, ezért szükséges, hogy több kísérő gyógypedagógus és pedagógiai munkát segítő kolléga vegyen részt. A kirándulás egyik fő célja, hogy a gyermekek beszűkült világa tágulhasson.

A tanulmányút az iskolai tanagyag élményszerű elmélyítését és a társas kapcsolatok fejlesztését szolgálja. Az Úr harcol értetek. Ahogyan a Szent László legendák csodás történéseiben megjelenik Isten ereje, úgy a mi életünkben is.

Képek a kirándulásról

„KEHOP – 5.2.3"

„KEHOP – 5.2.3; Egyházak épületenergetikai fejlesztései megújuló energiaforrás hasznosításának lehetőségével” pályázat tárgyában létrejött „Soli Deo Gloria Konzorcium (konzorciumvezető: Hódmezővásárhely-Ótemplomi Református Egyházközség)”
Konzorcium vezetője: Hódmezővásárhely-Ótemplomi Református Egyházközség
Cím: 6800 Hódmezővásárhely, Zrínyi u. 5.
Képviseli: Bán Csaba Attila, lelkipásztor és Dura Endréné, gondnok

Beruházás összege: 180 millió Ft

Kinder + Sport

Iskolánk 2014. szeptemberében pályázott a Kinder + Sport elnezésű játékos sportversenyre, melybe beválasztották a csapatunkat.

Értékes sporteszközökkel járultak hozzá a versenyre való felkészüléshez.

Kéthetente, délutánonkét kiválasztott gyerekekkel tanuljuk és gyakoroljuk a megadott feladatokat.

Tavasztól kezdődnek az iskolák közötti versengések, addig kéthetente pongyüjtő lehetőségek vannak, melyekkel tovább gazdagíthatjuk az iskolai sporteszközeinket.

Belépés a Digitális Tanmenetbe