Jelenlegi hely

Címlap » Általános iskola

Iskolai osztályok

Iskolai osztályok

2018/2019-es tanév

Általános Iskolai tanulólétszám: 136 fő

 

Általános iskolai osztály

Osz-tály-létszám

Pedagógus megbízás

Pedagógiai munkát segítő megbízás

1. osztály

11 fő

Bakos Róbert

osztályfőnök

felzárkóztatás: 1.o.

Gémes Lilla

H: Kelemen Patrik

Egyéb pedagógiai feladatot ellátó pedagógus

2. számú délutáni csoport (1. o.)

1. o. környezet, 4. o. informatika, 7. o.,8. o. technika

Kis Angelika

gyp. asszisztens

 

2. osztály

15 fő

Fehérné Eleki Anita

osztályfőnök

felzárkóztatás: 2. o.

habilitáció: kutyás terápia

Vízhányó Nóra

Egyéb pedagógiai feladatot ellátó pedagógus

3. számú délutáni csoport (2. o.)

2. o. osztály ének, technika

Szenti Ágnes

gyp. asszisztens

 

3. osztály

14 fő

Nagyné Laskai Nóra

osztályfőnök

felzárkóztatás: 3. o.

színjátszó kör

Braun Katalin

4. számú délutáni csoport

(3.-4. o.)

Boldog iskola program, egészségnevelés

Komlósi Katalin

gyp. asszisztens

 

4. osztály

13 fő

Nagygyörgyné Makó Ildikó

osztályfőnök

felzárkóztatás: 4. o.

habilitáció óvoda

Tóthné Muladi Ágnes

gyp. asszisztens

5. osztály

15 fő

Laczkó Ildikó

osztályfőnök

tehetséggondozás

habilitáció

Kószóné Nagy Mária

H: Varga Emília

Egyéb pedagógiai feladatot ellátó pedagógus

5. számú délutáni csoport (5.-6. o.)

Betanító: 1-2-3-6.o. osztály vizuális kultúra,

környezeti nevelés

Majoros Gabriella

gyp. asszisztens

 

 

 

 

 

 

 

6. osztály

15 fő

Vámos Nikoletta

osztályfőnök

tehetséggondozás, 5. o. informatika, technika

Telek Anikó

gyp. asszisztens

7. osztály

10 fő

Kis-Molnár Márta

osztályfőnök

tehetséggondozás

Hegedűsné Sándor Tünde

Egyéb pedagógiai feladatot ellátó pedagógus

6. számú délutáni csoport

(7. o.-8. o.)

Betanító: 4-5-6-7-8.o. ének

énekkar

Tokárné Spissák Mariann

gyp. asszisztens

 

 

 

 

 

8. osztály

11 fő

Szécsényiné Hecskó Viktória

osztályfőnök

tehetséggondozás

Barna Magdolna

gyp. asszisztens

1. autista spec. öv. osztály

1. évfolyam

5 fő

Kovács Beáta

osztályfőnök

 

Gyugel Gabriella

gyp. asszisztens

 

2. autista spec. öv. osztály

2-3-4. évfolyam

5 fő

Dr. Gardi Jánosné

osztályfőnök

habilitáció: babzsák

Dura Tímea

gyp. asszisztens

 

3. autista spec. öv. osztály

1-.2.-3.-4. évfolyam

5 fő

Cseri Anita

osztályfőnök

habilitáció: Ayres terápia

Füsti Molnár Erzsébet

gyp. asszisztens

4. autista spec. öv. osztály

3.-4.-5.-6. évfolyam

7 fő

Máté Zita

osztályfőnök

Szatmári Anett

gyp. asszisztens

 

5. autista spec. öv. osztály

4.-5.-6.-8. évfolyam

11 fő

Tábit Adrienn

osztályfőnök

Betanító: aut.4. ének, technika

Hamvas Beáta

H: Kerec Suzan

Betanító pedagógus

1-2.-3. autista specifikus összevont osztályban.

1.o. technika

Wolf Júlia

Egyéb pedagógiai feladatot ellátó pedagógus

1. számú délutáni csoport az

1.-2.-3.-4.-5. autista specifikus

összevont osztályokban

Betanító: vizuális k., aut.4. és 4-5-7-8.o., Kézműves foglalkozás vezetése

Rischák Éva

gyp. asszisztens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szaktantárgyat, hittant, egyéni és csoportos fejlesztést ellátó feladatok az óvodai nevelésben és az általános iskolai oktatásban-nevelésben

Óvodai csoportok, általános iskolai évfolyamok

Tantárgy, fejlesztés

Pedagógus, lelkész megbízás

Óvoda, mindkét csoport heti 1 óra

Általános iskola 1.-4. évfolyam heti 1 óra

Általános iskola 5.-8. évfolyam heti 2 óra

hittan

Kun Ildikó

lelkész

Általános iskola 1.-8. évfolyam

testnevelés

Beslin Anikó

testnevelő

Lengyel Gyöngyi

H: Fekete István

testnevelő

Óvoda, mindkét csoport

Általános iskola 1.-8. évfolyam

Egészségügyi és pedagógiai habilitáció, rehabilitáció

Herczeg Ágnes

gyógypedagógus

 

 

 

 

 

 

 

Bejelentkezés