Jelenlegi hely

Címlap » Munkatársak

Pedagógusok

Pedagógusok

 

 

Kissné Hatvani Erika
intézményvezető
Végzettsége: szakvizsgázott pedagógus,
oligofrénpedagógia-pszichopedagógia szak

 

 

 

Nagy Csilla
intézményvezető-helyettes
Végzettsége: gyógypedagógus,
oligofrénpedagógia-szomatopedagógia szak

 

 

Kun Ildikó
lelkész

 

 

 

Braun Katalin
Végzettsége: szociálpedagógus
4.sz déutáni csoport
germek és ifjúságvédelmi felelős

 

 

Cseri Anita
Végzettsége: gyógypedagógus,
értelmileg akadályozott szak
"Csodavilág" osztály osztályfőnök

 

 

 

 Fehérné Eleki Anita
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak, óvodapedagógus
2. osztály osztályfőnök

 

 

 

Herczeg Ágnes
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozottak és értelmileg
akadályozottak pedagógiája  szak
habilitációt végző ped.

 

 

 

 

Kószóné Nagy Mária
Végzettsége: gyógypedagógus
/Jelenloeg GYES-en/

 

 

Hajdú-Gémes Lilla
Végzettsége: gyógypedagógus
tanulásban akadályozott szak
/Jelenloeg GYES-en/

 

 

Kis-Molnár Márta
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak, történelem szakos bölcsész és tanár
7. osztály osztályfőnök

 

 

 

Lengyel Gyöngyi
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak,
óvodapedagógus, testnevelő

 

 

Lengyel Tünde
Végzettsége: tanító, óvodapedagógus
"Hétszín virág" óvodai csoport
tankönyvfelelős

 

 

 

 

Nagygyörgyné Makó Ildikó
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak
4. osztály osztályfőnök

 

 

 

Szécsényiné Hecskó Viktória
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozottak pedagógiája-logopédia szak
8. osztály osztályfőnök

 

 

Nagyné Laskai Nóra
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak, nevelőtanár
3. osztály osztályfőnök
nevelési-oktatási szakmai munkaközösség vezető

 

 

 

Tálai Tiborné
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak, óvodapedagógus
"Bóbita" óvodai csoport
szülői közösség pedagógus koordinátora

 

 

 

 

Víznányó Nóra
Végzettsége: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott-pedagógia szak
3.sz déutáni csoport

 

 

 

Laczkó Ildikó
Végzettség: gyógypedagógus,
tanulásban akadályozott szak
5. osztály osztályfőnök

 

 

 

 

Dr. Gardi Jánosné
Végzettség: gyógypedagógus,
értelmileg akadályozott szak
"Mozaik" osztály osztályfőnök

 

 

 

Kocsisné Búza Márta
Végzettség: óvodapedagógus
/Jelenleg GYES-en/

 

Beslin Anikó
Végzettség:
testnevelő

  

Bakos Róbert
Végzettség:  gyógypedagógus
1. osztály osztályfőnök

 

Hegedűsné Sándor Tünde
Végzettség:  magyar-ének szakos ált. isk. tanár
6.sz délutáni csoport

 

 

Wolf Júlia
Végzettség: rajz szak
1. sz. délutáni csoport

 

 

Kelemen Patrik
Végzettség: gyógypedagógus
2. sz. délutáni csoport

 

 

Vámos Nikolett
Végzettség: gyógypedagógus
 

 

 

Tábit Adrienn
Végzettség: gyógypedagógus
6. osztály osztályfőnök

 

Papné Máté Zita
Végzettség: gyógypedagógus
Szivárvány osztály osztályfőnök

 

Varga Emília
Végzettség: rajz
5. sz. napközis csoport

 

Bálint Anita
Végzettség: könyvtáros

 

Fekete István Tamás
Végzettég: testnevelő

 

 

Kovács Beáta
Végzettség: gyógypedagógus
Csillag osztály osztályfőnök

 

Kerec Susan
Végzettség: gyógypedagógus
Színes Világ osztály osztályfőnök

 

Berényi Beáta Gabriella
Végzettség: gyógypedagógus
 

 

Enyedi Ibolya
Végzettség: óvodapedagógus

 

 

Nagy Edit
Végzettség: óvodapedagógus

 

 

Lugosiné Kis Erzsébet
Végzettség: óvodapedagógus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bejelentkezés