Jelenlegi hely

Címlap » Eredményeink

2018-2019

                                            Csongrád megyei atlétika verseny döntő

                                          eredményei

 

III.korcsoport :

100m futás :            2. Bereczki Dániel

                                   3.Andrikó Patrik

 

Távolugrás : fiú:     1. Dávidházi Árpád

                        lány:   2.Dóczi Nóra

                                   3.Dömötör Menta

Kislabdadobás:  Fiú:          3. Andrikó Patrik

                               Lány:      3. Dömötör Menta

 

IV.korcsoport:

100m futás              fiú:      2. Kővágó Tibor

                                   lány:   1. Deák Virág

200m futás              fiú:      1.Kővágó Tibor

                                   lány:   2. Deák Virág

400m futás              fiú:      1. Papp Erik

Távolugrás               fiú:      2. Kővágó Tibor

                                   lány:   1.Deák Virág

Kislabdadobás         fiú:      3.Kuli Félix

                                   lány:   1.Vági Elvíra

Súlylökés                  fiú:      2.Mohai Krisztián

                                               3.Kuli Félix

                                   lány:   2. Vági Elvíra

 


Őszi Csongrád megyei atlétika versenyeredmények

 

Deák Virág:                100m futás     1.hely

                                   200mfutás      1.hely

                                   távolugrás       1.hely

                                   súlylökés         2.hely

 

Dávidházi Árpád:        távolugrás:      1.hely

 

Rekett Nagy Dóra:      súlylökés:        1.hely

                                   kislabda dobás:           1.hely

 

Vági Elvíra:                 kislabda dobás:           3.hely

 

Kővágó Tibor:             100m futás:    3.hely

                                   távolugrás:      2.hely

 

Papp Erik:                   200m futás:    2.hely

 

Bereczki Dániel:         300m futás:    1.hely

 

Ajtai Sándor:               400m futás:    2.hely

                                   kislabda dobás:           1.hely

 

Kuli Félix:                    súlylökés:        2.hely

 

Dóczi Nóra:                 kislabda dobás            3.hely

 

 

Belépés a Digitális Tanmenetbe

 

 

 

 

 

 

Bejelentkezés