Jelenlegi hely

Címlap » Eredményeink

2015-2016

  


Bessenyi Ferenc Művelődési Központ által meghírdetett Petőfi Sándor rajzpályázat 

 

Intézményünk tanulói sikeresen szerepeltek a Bessenyi Ferenc Művelődési Központ által meghírdetett Petőfi Sándor rajzpályázaton.

Abt Emőke 8.  és Molnár Tamás 6. osztályos tanuló pályaművei kiállításra kerültek, Tóth Krisztián  8. osztályos tanuló alkotása díjat nyert.

 

 

 


 

 

 

 

 


 

Úszós eredmények 2016.02.22.

I.KORCSOPORT „A” KATEGÓRIA

Mohai Renáta:    II.Hely  20m mell

                              I.Hely  20m gyors

Mohai Krisztián : I.Hely 20m mell

                              I.Hely  20m gyors

                               II. Hely 50m mell

Dani Bálint :        II.Hely   20m mell

Molnár Tamás :  III.Hely  20m mell

Kovalcsik István : III.Hely 20m gyors

 

                                                              „D” KATEGÓRIA

Fehér Zsolt :        I.Hely 20m gyors

                              II.Hely 50m gyors

          II.Hely 50m hát

 

II.KORCSOPORT  „A”KATEGÓRIA

Csabai Diána :    II.Hely 20m mell

Mohai Olívia:     I.Hely 20m mell

Mohai Robin:     III.Hely 20m gyors

                             III.Hely 50m gyors

 

                                                      „D”KATEGÓRIA

Vass Attila:      I.Hely 20 m mell

 

 

 



 

                                               Megyei Atlétika Verseny Eredményei

3.korcsoport:

                            Fejes Arnold:          távolugrás 1.hely

                                                                       kislabdadobás 2.hely

                                                                       100m 3.hely

                                   Selmeci Adrien:      távolugrás 1.hely

                                                                       100m 2.hely

                                                                       300m 3.hely

                                   Dáni Alexandra:     kislabdadobás 2.hely

                                                                       távolugrás 3.hely

                                   Mihály Szabrina: távolugrás 2.hely

                                                                         100m 3.hely

                                                                         kislabdadobás 3.hely

                                   Balogh Dániel:        kislabdadobás 3.hely

4.korcsoport

                                   Snóbli Dávid:          1500m 3.hely

                                   Mohai Robin:          súlylökés 2.hely

                                   Asztalos Anikó:       200m 2.hely

                                                                       távolugrás 2.hely

                                                                       100m 3.hely

                                   Angyal Bettina:       súlylökés 2.hely

                                                                       kislabdadobás 3.hely

GRATULÁLUNK!!!

 

 


 

XI. Díjlovasverseny CDI***/CDN és Lovasterápiás Verseny,
Fót
2015. szept. 25-27.

 

 

  

 

 

Aranyossy lovasok sikerei a Lovasterápiás Versenyen

A Aranyossy Ágoston Református Óvoda és Általános Iskola intézményét, valamint az Aranyossy Ágoston Általános Iskola Alapítványát 9 fő képviselte Fóton a tizenegyedik alkalommal megrendezett lovasterápiás versenyén. A versenyre 24 csapat több mint 200 sajátos nevelési igényű lovasa adta be nevezését. Az Aranyossy számos versenyszámba benevezett a díjlovaglástól a lovastornáig, melyben még többek között csapat váltóverseny is volt.

Kiemelkedő eredményeink:                        Csapat versenyszámban

Jámbor Vilmos Emlékverseny csapatváltó I. helyezés

A csapat tagjai: Szabó Andrea, Lázár Lajos, Snóbli Attila, Kocsis József

  

 

          Egyéni versenyszámokban:

Faragó Dorina 1 ezüst és 1 bronzérem (önálló lovaglás, lovastorna)

Papp Erik Bálint 1 bronzérem (lovastorna)

Kocsis József  1 aranyérem (díjlovaglás)

Szabó Andrea  1 ezüstérem (lovastorna)

További helyezések:

IV. helyezés 1 fő, V. helyezés 3 fő, VI. helyezés 2 fő

X. helyezés: 1 fő, és XIV. helyezés: 1 fő

A csapat az összedíjazásban a IV. helyezést érte el a versenyen.

A csapat tagjai:

Snóbli Attila, Zsótér Dávid, Lázár Lajos, Csabai Diána, Juhász Gergő, Kocsis József, Faragó Dorina, Szabó Andrea, Papp Erik Bálint

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Aranyossy lovasok a vágtán 

 

2015. szeptember 20.

 

 

 

 

 

Az Aranyossy Ágoston Református Óvoda és Általános Iskola lovasterápiás csapata hatodik alkalommal kapott meghívást Budapestre a Nemzeti Vágtára.

Intézményünket 4 fő képviselte

2015. szeptember 20-án délelőtt az MVM ZRT. Lovas parasport bemutatóján.

Csabai Diána

Juhász Gergő

Lázár Lajos

Snóbli Attila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bejelentkezés