Jelenlegi hely

Címlap » Eredményeink

2014-2015

 

 

2015.02.11.FOGYATÉKKAL ÉLŐK
SPORT ÉS SZABADIDŐS ÚSZÓVERSENYE

 

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY

 

„A” kategória, I. korcsoport:
Balogh Dániel : 20m gyors II. hely
Molnár Tamás : 20m mell III. hely
Fejes Arnold : 20m gyors I. hely, 50m mell I. hely
Mohai Olívia ? 20m mell I. hely, 20m gyors II.. hely, 50m mell II. hely
Horváth Bettina 20m mell III. hely

„A” kategória, II.korcsoport
Mohai Robin : 50m mell II. hely, 50m gyors II.hely
Szabó Karolina : 20m mell II. hely, 20m gyors II. hely
Dinka Erika : 20m mell I. hely, 20m gyors I. hely, 50m mell I. hely

„D” kategória, I. korcsoport:
Fehér Zsolt: 50m mell I. hely, 50m gyors II. hely, 50m hát II. hely
Olasz Tibor : 20m mell II. hely, 20m gyors II. hely, 50m mell II. hely

„D” kategória, II. korcsoport:
Pusztai Máté : 50m mell II. hely
Vass Attila : 20m mell I. hely
Gojdár Nimród : 20m mell II. hely, 50m gyors II. hely

 

Felkészítő : Lengyel Gyöngyi
 

 


 

Megyei Asztalitenisz Bajnokság Szeged

 

2014. november 21.

 

Szabó Karolina 3. helyezést ért el.

 


 

Kispályás Őszi Megyei Labdarúgó Bajnokság Szentes

 

2014. november 12.

 

Az iskolánk csapata 3. helyezést ért el.

 

 


 

Versmondó verseny siker

Iskolánk tanulója, Kuli Krisztián 5. osztályos tanuló a

"Hamubasült pogácsa"

versmondó verseny 2. kategóriájában I. helyzezést ért el.

Eredményéhez gratulálunk!

 

 

 


 

Megyei Atlétika Verseny
Hmvh, Városi Stadion, 2014.10.15.

III. korcsoport:

Fejes Arnold: III. hely kislabdadobás,

Nagy Patrik: II. hely kislabda

Snóbli Attila : III. hely: 100m futás, II. hely 300m futás

Selmeczi Adrienn : II. hely 100m futás, III. hely távolugrás

Angyal Bettina : I. hely 300m futás, III. kislabdadobás

 

IV. korcsoport:

Snóbli József : I. hely 200m futás, III. hely súlylökés

Dékány Erika: III. hely távolugrás

Szabó Karolina: III. hely kislabdadobás , I. hely súlylökés

Dinka Erika II. hely kislabdadobás, II. hely súlylökés

Nagy Melinda Luca: I. hely kislabdadobás

 

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!!!
 

 

 


 

X. Díjlovasverseny CDI***/CDN és Lovasterápiás Verseny,
Fót
2014. szept. 26-28.
 

Aranyossy lovasok sikerei a Lovasterápiás Versenyen

A Kozmutza Flóra Általános Iskola, Szakiskola, Aranyossy Ágoston Óvoda, Általános Iskola Tagintézményét, valamint az Aranyossy Ágoston Általános Iskola Alapítványát 10 fő képviselte Fóton a X. alkalommal megrendezett lovasterápiás versenyén. A versenyre 18 csapat több mint 160 sajátos nevelési igényű lovasa adta be nevezését. Az Aranyossy csapat szinte valamennyi versenyszámba benevezett a díjlovaglástól a lovastornáig. A verseny egyik különlegessége a csapat váltóverseny, melyen szintén képviseltettük magunkat.
Kiemelkedő eredményeink: Csapat versenyszámban

Jámbor Vilmos Emlékverseny csapatváltó I. helyezés

A csapat tagjai: Szabó Andrea, Zsótér Dávid, Fazekas Krisztián, Kocsis József
Egyéni versenyszámokban

Farkas Krisztián 1 aranyérem és 1 bronzérem (lovastorna és önálló lovaglás)
Zsótér Dávid 1 ezüstérem (lovastorna)
Szabó Andrea 1 aranyérem (lovastorna)
Rekiczki Máriusz 1 ezüstérem (lovastorna)
Faragó Dorina 1 aranyérem (lovastorna)
További helyezések: V. helyezés 3 fő

A csapat az összedíjazásban a III. helyezést érte el a versenyen.

A csapat tagjai:

Fazekas Krisztián, Rekiczki Máriusz, Pap Erik, Zsótér Dávid, Lázár Lajos, Csabai Diána, Juhász Gergő, Kocsis József, Faragó Dorina, Szabó Andrea
Felkészítők: Kissné Hatvani Erika lovasterapeuta, Kiss Réka lovasterapeuta
 

 

 


 

 Aranyossy lovasok a vágtán
2014. szeptember 21.

Az Aranyossy Ágoston Óvoda, Általános Iskola lovasterápiás csapata ötödik alkalommal kapott meghívást Budapestre a Nemzeti Vágtára.

Intézményünket 4 fő képviselte

2014. szeptember 21-én délelőtt az MVM ZRT. Lovas parasport bemutatóján.

 

A csapat tagjai:

 

Csabai Diána

Juhász Gergő

Lázár Lajos

Fazekas Krisztián

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bejelentkezés