Jelenlegi hely

Címlap » Eredményeink

2012-2013

 

2012-2013

 

EREDMÉNYLISTA

 

MEGYEI ATLÉTIKA BAJNOKSÁG SZEGED 2013.05.10.

IV. korcsoport

Tóth Adrienn Zsuzsanna : 1500m futás I. Hely
Magasugrás I. hely
Távolugrás II. hely

Szűcs Sarolta : Távolugrás I. hely
kislabdadobás : I. hely
100m futás I. hely

Kása Károly : Magasugrás I. hely
400m futás III. hely

III. korcsoport

Snóbli Alexandra Kislabdadobás II. hely
800 m futás III. hely
Magasugrás III. hely

Dékány Erika Magasugrás I. hely
300m futás II. hely
távolugrás II. hely

Dinka Erika 300 m futás III. hely

Szabó Karolina Kislabdadobás III. hely

Snóbli József 800 m futás I. hely
magasugrás III. hely

 


 

 

XIII. Országos Gyermek Terápiás Lovas Fesztivál

A1T kategória:

Név

Helyezés

Csabai Diána

II.

 

A1K kategória:

 Név

Helyezés

Snóbli Attila

II.

 

A2É kategória:

Név

Helyezés

Fazekas Krisztián

II.

 

A3T kategória:

Név

Helyezés

Szabó Andrea

II.

Kocsis József

I.

 

B1A kategória:

Név

Helyezés

Gojdár Nimród

I.

 

B1T kategória:

Név

Helyezés

Faragó Dorina

I.

Rácz Aida

IV.

 

 B1K kategória:

Név

Helyezés

Horváth Bettina

I.

                                                                                  

B2T kategória:

Név

Helyezés

Németh Anikó

II.

Lázár Lajos

III.

Imre Szilvia

I.

 

B2A kategória:

Név

Helyezés

Pusztai Máté

II.

Vass Attila

I.

 

C1K kategória:

Név

Helyezés

Juhász Gergő

II.

Horváth Bettina

III.

C1A kategória:

Név

Helyezés

Olasz Tibor

I.

Gojdár Nimród

II.

 

C1T kategória:

Név

Helyezés

Faragó Dorina

IV.

Rácz Aida

V.

 

C2É kategória:

Név

Helyezés

Zsótér Dávid

I.

 

C2K kategória:

Név

Helyezés

Rekiczki Máriusz

I.

 

C2A kategória:

Név

Helyezés

Vass Attila

II.

Pusztai Máté

I.

 

C2T kategória:

Név

Helyezés

Imre Szilvia

I.

Németh Anikó

III.

Lázár Lajos

II.

 

D1T kategória:

Név

Helyezés

Csabai Diána

II.

 

D1K kategória:

 Név

Helyezés

Snóbli Attila

II.

Juhász Gergő

III.

 

D1A kategória:

Név

Helyezés

Olasz Tibor

I.

 

D2K kategória:

Név

Helyezés

Rekiczki Máriusz

I.

 

D2É kategória:

Név

Helyezés

Fazekas Krisztián

I.

Zsótér Dávid

II.

 

D3T kategória:

Név

Helyezés

Kocsis József

I.

Szabó Andrea

II.

 

Eredmények összesítése:

 

-         15 aranyérem

-         14 ezüstérem

-         4 bronzérem

 

-         2 IV. helyezés

-         1 V. helyezés

 

 

 


 

Megyei Kispályás Labdarúgó torna

Tanulóink Megyei Kspályás Labdarúgó tornán vettek részt Makón 2013. április 22-én.

 4. helyezért értek el.

 


 

Terematlétika országos döntő eredmények

Tanulóink Terematlétika Országos Döntön vettek részt Kecsekméten 2013. április 25-én.

A következő eredmények születtek:
- Dáni Alexandra kislabdadobás 3. hely
- Csapatversenyben összesítésben 3. hely

Csapattagok:
  Selmeczi Adrienn, Asztalos Anikó, Dáni Alexandra, Faragó Dorina

 


A Hódmezővásárhelyi Többcélú Kistérségi Társulás

 

RAJZPÁLYÁZAT

„Tánc közben az lehetsz, ami csak akarsz lenni abban a pillanatban”

DÍJAZOTTAK
 

 
Óvodások:
Harcsás Dorina - Égbőlpottyant Óvoda
Kis Izabella - Égbőlpottyant Óvoda
Szabó Lujza - Égbőlpottyant Óvoda
Rárósi Réka - Szabadság téri Óvoda
Zsemberi Villő - Janikovszky Óvoda
 
Alsó tagozatosok:
Marton Zoltán - Klauzál Ált. Isk., Nádor u.
Pintér Tamás - Klauzál Ált. Isk., Nádor u.
Sós Ábel - Klauzál Ált. Isk., Nádor u.
Csapat különdíj: Kosztolányi Diána, Kovács Enikő, Kovács Lilien, Radnai Dorina - Székkutas
 
Felső tagozatosok:
Dovalovszki Dóra - Székkutas
Török Mónika - Székkutas
Komáromi Gréta - Kertvárosi Ált. Isk.
Varga Benedek - Kertvárosi Ált. Isk.
 
Különdíj:
Horváth Bettina – Aranyossy Ágoston Óvoda, Ált. Isk.
Lázár Lajos - Aranyossy Ágoston Óvoda, Ált. Isk.
Műhelyi Kata - Aranyossy Ágoston Óvoda, Ált. Isk.

 

 


 

 XXXVIII. Országos Komplex Tanulmányi Verseny beszámoló

Idén is megrendezésre került a tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó általános iskolák tanulóinak tanulmányi versenye a XXXVIII. Országos Komplex Tanulmányi Verseny.

Helyszínéül Makón a Pápay Endre Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Diákotthon, Gyermekotthon és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény a Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Tagintézménye szolgált.

2013.04.09-én négyfős csapatunk képviselte intézményünket. Dinka Erika 6. osztályos, Kása Károly 7. osztályos, Kiss Kata 7. osztályos és Snóbli Alexandra 7. osztályos tanuló.

A csapatok 6 állomáson (6 tantárgyból) kellett tudásukról számot adni. Az összesített pontszámok alapján az Aranyossy csapat az előkelő II. helyezést érte el.

 

 


 

Roma Nemzetiségi Önkormányzat KI MIT TUD

Az Aranyossy Gálán résztvevő tánccsoportunk benevezett a Roma Nemzetiségi Önkormányzat KI MIT TUD?-jára, melyet 2013. április 12-én rendeztek a Hódmezővásárhelyi Kamarateremben.

Csapatunk sikeresen szerepelt a Charleston tánccal és örömmel vették át az ajándékot és az oklevelet.

 

 

 


 

 

Kézműves eredmények

Iskolánk diákjai részt vettek a Bessenyei Ferenc Művelődési Központ által meghirdetett „A Tisza” című városi rajzpályázaton.

Díjazottak:

Lázár Lajos 4. osztály

Angyal Alexandra 8. osztály

Csuka Pál 8. osztály

 

Kiállított képek:

Szabó Karolina 5. osztály

Nagy Luca 6. osztály

Dinka Erika 6. osztály

Agyal Alexandra 8. osztály

A gyerekek a kiállítást megtekintették és a nyereményeket az oklevéllel átvették 2013. március 14-én 14 órakor a Bessenyei Ferenc Művelődési Központ emeletén.

Felkészítő pedagógusaik: Tálai Tiborné, Braun Katalin

Gratulálunk a szép munkákhoz!

 

 

 

 


Fogyatékkal élők úszóversenye, 11 intézmény, 84 versenyzőjéből az Aranyossy Ágoston Óvoda Ált. Iskola mint versenyszervező, az alábbi eredményeket érte el.

  

ÚSZÓVERSENY 2013.02.07. HMVHELY

 

EREDMÉNYEK

 

 „A” KATEGÓRIA:

 

KÁSA KÁROLY              I. HELY  20 M MELLÚSZÁS

 

CSABAI DIÁNA             III. HELY 20 M MELLÚSZÁS

 

CSUKA PÁL                    I. HELY  20 M GYORSÚSZÁS,

                                          III. HELY 50 M MELLÚSZÁS

 

DINKA ERIKA                I. HELY 20 M GYORSÚSZÁS,

                                          III. HELY 50 M MELLÚSZÁS

 

„ D” KATEGÓRIA:

 

FEHÉR ZSOLT              II. HELY 20 M GYORSÚSZÁS,

I.                  HELY 20 M MELLÚSZÁS

 

GOJDÁR NIMRÓD       I. HELY 20 M GYORSÚSZÁS

II.               HELY 20 M MELLÚSZÁS

 

OLASZ TIBOR              III. HELY 20 M MELLÚSZÁS

 

Felkészítő : Lengyel Gyöngyi, Domokos Zoltán

 


  

 

Alsó tagozatos tanulmányi verseny eredmények

1.       osztály
- kevert specifikus:
1. Török László 60,5p
2.  Koválcsik István 59p
3. Kuli Félix 57,5p

- tanulásban akadályozott:
1. Rácz Aida 54p
2. Rekiczki Márió 49,5
3. Horváth Dávid 43p

2.       osztály
- kevert specifikus:
1. Rébék-Nagy Anita 49p
2. Balogh Dániel 39,5p
3. Kővágó Tibor 32p

- tanulásban akadályozott:
1. Ajtai Tiffany 50p

3.       osztály
- kevert specifikus:
1. Kovács Alexander 72p
2. Selmeci Adrienn 71p
3. Tóth Viktor 69p

- tanulásban akadályozott:
1. Csaba Árpád Attila

4.       osztály
- kevert specifikus:
1. Horváth Bettina 82,5

- tanulásban akadályozott:
1. Lázár Lajos 63p
2. Fejes Arnold 62,5
3. Németh Anikó 60p

 

 

 


 

 

2012. 11.27. Szeged, terematlétika," Kapkodd a lábad", ping-pong eredmények

 Helyből távolugrás:
 Kis korcsoport:

 Ajtai Tiffany III. hely
Faragó Dorina II. hely
Dáni Alexandra I. hely

 Nagy korcsoport:
  Selmeczi Adrienn  I. hely
  Balogh Dániel    II.hely
  Szabó Dávid  III. hely

 Medicindobás:
Kis kcs.:

Faragó Dorina I. hely
 Rekiczki Márió I. hely

Nagy kcs.:
Snóbli Attila II. hely

Kislabdadobás:
Kis kcs.:

Rekiczki Márió I. hely

Nagy kcs.:
Nagy Patrik III. hely
Rekiczki Máriusz II. hely
Asztalos Anikó II. hely

30m futás:
 Kis kcs.:
Balogh Dániel III. hely
Rekiczki Máriusz II. hely
Faragó Dorina II. hely
Dáni Alexandra I. hely

Nagy kcs.:
Selmeczi Adrienn I. hely


300m futás:
Ajtai Tiffany II. hely
Dáni Alexandra I. hely
Asztalos Anikó I. hely
Selmeczi Adrienn II. hely
Balogh Dániel III. hely

"Kapkodd a lábad"  III. helyezés

 Ping-pong:  Angyal Enikő III. hely

 


 

 

2012. 10. 18. MEGYEI ATLÉTIKA EREDMÉNYEI
 
 
 
SZŰCS SAROLTA :          100m futás   II. HELY
                                              KISLABDADOBÁS I. HELY
                                             TÁVOLUGRÁS I. HELY
 
DÉKÁNY ERIKA :           300m futás III. HELY
                                             MAGASUGRÁS II. HELY
 
KÁSA KÁROLY :             MAGASUGRÁS I. HELY
                                             400m futás III. HELY
 
CSUKA PÁL :                     MAGASUGRÁS III. HELY
 
SNÓBLI ALEXANDRA :  800m futás II. HELY
                                             KISLABDADOBÁS I. HELY
 
SZABÓ KAROLINA :        800m futás III. HELY
                                              KISLABDADOBÁS II. HELY
 
SNÓBLI JÓZSEF :            800m futás I. HELY
                                             MAGASUGRÁS I. HELY
 
DINKA ERIKA :               KISLABDADOBÁS III. HELY
 
NAGY LUCA :                   MAGASUGRÁS I. HELY

 

 


 

 

 Aranyossy lovasok a vágtán

 

Az Aranyossy Ágoston Óvoda, Általános Iskola lovasterápiás csapata harmadik alkalommal kapott meghívást Budapestre a Nemzeti Vágtára.

Intézményünket 3 fő képviselte 2012. szeptember 16-án délelőtt.

A csapatunk tagjai az ügyességi váltóverseny mindhárom csapatában képviselték a hódmezővásárhelyieket 1-1 fővel.

 

Az I. helyezett csapatban Imre Szilvia

A II. helyezett csapatban Kocsis József

A III. helyezett csapatban Zsótér Dávid

 

képviselte intézményünket.

 

 

A csapat tagjai:

Imre Szilvia, Zsótér Dávid, Kocsis József

 

Felkészítők: Kissné Hatvani Erika, Kiss Réka lovasterapeuta

 


 

 

VIII. Díjlovasverseny CDI***/CDN és Lovasterápiás Verseny,

                                               Fót

2012 szept. 21-23.

 

 

              

Aranyossy lovasok sikerei a Lovasterápiás Versenyen

Az Aranyossy Ágoston Óvoda, Általános Iskola a Kozmutza Flóra Általános Iskola, Szakiskola Tagintézményét, valamint az Aranyossy Ágoston Általános Iskola Alapítványát 8 fő képviselte Fóton a nyolcadik alkalommal megrendezett lovasterápiás versenyén. A versenyre 18 csapat több mint 140 sajátos nevelési igényű lovasa adta be nevezését. Az Aranyossy csapat szinte valamennyi versenyszámba benevezett a díjlovaglástól a lovastornáig, melyben még többek között csapat váltóverseny is volt.

Kiemelkedő eredményeink:                        Csapat versenyszámban

Jámbor Vilmos Emlékverseny csapatváltó I. helyezés

A csapat tagjai: Imre Szilvia, Zsótér Dávid, Snóbli Attila, Kocsis József

Egyéni versenyszámokban:

Fazekas Krisztián lovastorna versenyszámban I. helyezés.

Kocsis József lovastorna versenyszámban I. helyezés, díjlovaglás versenyszámban IV. hely

Juhász Gergő lovastorna versenyszámban III. helyezés.

Snóbli József lovastorna versenyszámban IV. helyezés. Lovastorna versenyszámban II. hely

Kocsis József díjlovaglás versenyszámban V. helyezés, lovastorna versenyszámban IV. helyezés.

A csapat az összedíjazásban a IV. helyezést érte el a versenyen.

 

A csapat tagjai:

Fazekas Krisztián, Imre Szilvia, Snóbli Attila, Zsótér Dávid, Lázár Lajos, Csabai Diána, Juhász Gergő, Kocsis József

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bejelentkezés